Endüstriyel Tasarım Tescili Danışmanlık Hizmetleri Endüstriyel Tasarım Nedir? Endüstriyel Tasarım Tescil Başvurusu Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Konya Kuruluş: 2005

Endüstriyel Tasarım Nedir Kısaca Ne Demektir?

"Endüstriyel Tasarım Nedir? Endüstriyel Tasarım, endüstride üretilen, nihai kullanıcıya yönelik ürünlerin, işlevsellik, hedef kitlenin beğenisine ve kullanıcının ihtiyaçlarına uygunluk gibi ölçütleri gözeterek fikren geliştirilmesi ve üretime uygun yeni bir ürün olarak projelendirilmesidir.

 

Tescili Yapılan Endüstriyel Tasarımlar; Şirkete / Firmaya piyasada rekabet avantajı sağlar aynı zamanda farklılığı ön plana çıkartır.

 

Endüstriyel Tasarım, bir ürünün tümü veya bir parçası veya üzerindeki süslemenin, çizgi, şekil, biçim, renk, doku, malzeme veya esneklik gibi insan duyuları ile algılanan çeşitli unsur veya özelliklerinin oluşturduğu bütündür.

 

Tasarım Tescilinde Koruma Kriterleri Nedir? Tasarım tescil sistemi içerisinde bir tasarım ancak “yenilik” ve “ayırt edici nitelik” şartlarını haiz olması koşuluyla korunmaktadır.

 

Endüstriyel Tasarım Tescilinde Yenilik: Bir tasarımın aynısının, başvuru veya rüçhan tarihinden önce dünyanın herhangi bir yerinde kamuya sunulmamış olmasını,

 

Tasarım Tescilinde Ayırt Edici Nitelikler Nedir? Bir tasarımın bilgilenmiş kullanıcı üzerinde yarattığı genel izlenim ile herhangi bir tasarımın böyle bir kullanıcıda yarattığı genel izlenim arasında belirgin bir farklılık olmasını ifade etmektedir.

 

SİZDE TASARIM TESCİL İŞLERİNİZDE YANILMAYIN!. İŞİNİZİ İŞİN EHLİNE VERİNİZ.. "Arma Patent Yapar!!" Çünkü biz bu işi; başkaları gibi EK İŞ olarak yapmıyoruz. Tek işimiz bu!

 
Domain Arıyorum web sitesi alan adı arama yeni açılacak profesyonel site(niz) için %100 Türkçe jenerik isim her iş için yüzde yüz uygun domain önerisi Fark yaratmak istersen! Fırsat sitesi, özel alış-veriş sitesi kurmak için satılık alan adı bu global domain alım tarihi 01 Eylül 2005 yılında kaydı yapılan www en marka nokta com alan adı satılıktır online güvenli alışveriş e-ticaret sitesi yapmak için en seçkin isim satış fiyatı: yüzbin TL.